Bezpiecznie po mieście
» Nauka Jazdy SOLO 
     www.solo.entro.pl
» Testy 
» Nauka - parkowanie 
» Bezpiecznie po mieście 
» Przygotowanie do jazdy 
» nowy kurs 30 października 
» Puławy mapa drogowa 

nauka jazdy

 
Bezpiecznie po mieście
MEGA PROMOCJA! KURS TYLKO 1000ZŁ- W TEJ CENIE PROFESJONALNE SZKOLENIE -SPRAWDŹ MNIE!!! DZWOŃ-668-055-451 Nie wiadomo który rodzaj jazdy jest trudniejszy. Czy jest to jazda po mieście czy poza miastem. Niewątpliwie bardziej stresująca jest jazda po mieście. Wymaga bardzo dużego skoncentrowania uwagi na wielu znakach drogowych w krótkim czasie. Trzeba uważać na przejściach dla pieszych. Wzmożony ruch na wielu pasach ruchu, wymusza stałą uwagę przy manewrach przed skrzyżowaniem. Kontrolowanie lusterek bocznych i wstecznego oraz monitorowanie tzw. "martwej strefy" to podstawa w jeździe miejskiej. Co chwilę trzeba podejmować decyzje o pierwszeństwie oraz o zmianie pasa ruchu. Pomimo, że wszystkie czynności związane z kierowaniem samochodem są wykonywane przy stosunkowo niewielkiej prędkości to jednak kierowca praktycznie cały czas musi koncentrować się na uniknięciu błędów. Błędów, których konsekwencją nie jest tylko chwilowa zmiana toru jazdy ale trudna sytuacja drogowa lub stłuczka.

Szczególną uwagę, co warto podkreślić w trakcie nauki jazdy należy zwrócić na pieszych. Kończą się czasy kiedy samochód ma uprzywilejowaną nie wiedzieć czemu pozycję na przejściach dla pieszych. Podobnie osoby przechodzące przez jezdnię nie na pasach maja również gwarantowane bezpieczeństwo. Kierowca powinien zachować szczególną ostrożność wszędzie tam gdzie poruszają się piesi. W mieście, terenie zabudowanym jest to naturalne, że można spodziewać się pieszego na jezdni. Utrzymanie stosownej prędkości jazdy, umożliwiającej natychmiastową reakcję to obowiązek kierującego. Oprócz tego kierujący odpowiada również za stan techniczny pojazdu.


 

Nauka jazdy, zdobywan..

Nauka jazdy, zdobywanie uprawnień do prowadzenia pojazdów nawet w kategorii samochodów osobowych do 3,5tony nie jest łatwe. Najpierw przyszły kierowca musi podjąć decyzję, że chce prowadzić pojazdy mechaniczne po publicznych drogach.

..zobacz więcej   

SOLO-GERARD OSIAK to ..

SOLO-GERARD OSIAK to ośrodek szkolenia kierowców, gwarantujący wysoki poziom i wysoką jakość szkolenia.
Nasi kursanci osiągają znakomite wyniki w nauce dynamicznej, płynnej a przede wszystkim bezpiecznej jazdy samochodem.

Przygotowujemy indywidualnie do egzaminów z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej gwarantując łatwe przyswajanie wiedzy

..zobacz więcej   

Dla doświadczonych ki..

Dla doświadczonych kierowców i kierowców zawodowych jest oczywiste, że
przekręcenie kluczyka w stacyjce lub wciśnięcie "START ENGINE" musi być
poprzedzone przygotowaniem. Przygotowanie do jazdy ma wiele aspektów i
dotyczy zarówno samochodu jak i kierowcy oraz pasażerów. W transporcie
towarowym przygotować trzeba także ładunek.

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 3563353        Nauka jazdy Puławy, kursy nauki jazdy SOLO Gerard Osiak doszkalanie kierowców | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez abcinfo.eu strony www AbcinfoCMS