Przygotowanie do egzaminu
» Nauka Jazdy SOLO 
     www.solo.entro.pl
» Testy 
» Nauka - parkowanie 
» Bezpiecznie po mieście 
» Przygotowanie do jazdy 
» nowy kurs 30 października 
» Puławy mapa drogowa 

 
Przygotowanie do egzaminu
EGZAMIN TEORETYCZNY

Egzamin teoretyczny to 32 pytania w 25 minut. Egzamin jest przeprowadzany za pomocą komputera. Działanie programu do egzaminowania jest bardzo intuicyjne. Przed egzaminem wszystko jest dokładnie objaśniane. Na pytania odpowiadamy przy pomocy specjalnej klawiatury z przyciskami. Niektóre szkoły Nauki Jazdy posiadają na wyposażeniu identyczny osprzęt. Warto wtedy się oswoić z tym oprogramowaniem. A pytania? Jak zwykle duża część z nich jest podchwytliwa. Rozwiązując przykładowe testy w domu na pewno się z tym spotkałeś. Czytaj uważnie polecenia.


EGZAMIN PRAKTYCZNY

Zadania na placu

Podobno najgorszym momentem jest samo wyczekiwanie na egzamin. Najlepiej podejść do egzaminu jako jeden z pierwszych. Dlaczego? Z opinii wielu zdających można się bardzo zdenerwować jeśli kilka osób przed nami nie zda egzaminu. Taka sytuacja może zrujnować nasze dobre nastawienie co może doprowadzić do porażki. Gdy w końcu nadejdzie twoja kolej to zachowaj spokój. Starannie przygotuj się do jazdy. Ustaw fotel, podgłówki, lusterka i zapnij pasy. Rzuć też okiem na deskę rozdzielczą czy nie palą ci się czasem kontrolki od niezamkniętych drzwi lub hamulca ręcznego. Zanim włączysz silnik pamiętaj o włączeniu świateł. Jeździmy na nich przez cały rok. W czasie wykonywania manewrów pamiętaj o skupieniu. Nie rozpoczynaj egzaminu zanim nie opanujesz stresu. Jeśli nie zaliczysz jednego z manewrów to spytaj się egzaminatora jaki popełniłeś błąd. Ma on obowiązek cię o tym poinformować.

Jazda po mieście

Wyobraź sobie, że jedziesz samochodem z nieznaną osobą, która dopiero co szkoli się na prawo jazdy. Czy pewnie się czujesz jadąc z takim kierowcą? Egzaminator w czasie egzaminu jest w podobnym położeniu. Nie wie czy jesteś umiejętnym kierowcą , czy bezstresowo przebyłeś szkolenie. Twoim zadaniem jest udowodnienie egzaminatorowi, że nie ma się czego bać. Jedź spokojnie z dopuszczalną prędkością. Jeśli warunki są niesprzyjające to dostosuj do nich swoją prędkość. Egzaminator wydaje polecenia ze znacznym wyprzedzeniem. Jeśli go nie zrozumiałeś polecenia to warto się jeszcze raz upewnić lub poprosić, aby egzaminator ujął polecenie innymi słowami.

 

Nauka jazdy, zdobywan..

Nauka jazdy, zdobywanie uprawnień do prowadzenia pojazdów nawet w kategorii samochodów osobowych do 3,5tony nie jest łatwe. Najpierw przyszły kierowca musi podjąć decyzję, że chce prowadzić pojazdy mechaniczne po publicznych drogach.

..zobacz więcej   

SOLO-GERARD OSIAK to ..

SOLO-GERARD OSIAK to ośrodek szkolenia kierowców, gwarantujący wysoki poziom i wysoką jakość szkolenia.
Nasi kursanci osiągają znakomite wyniki w nauce dynamicznej, płynnej a przede wszystkim bezpiecznej jazdy samochodem.

Przygotowujemy indywidualnie do egzaminów z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej gwarantując łatwe przyswajanie wiedzy

..zobacz więcej   

Dla doświadczonych ki..

Dla doświadczonych kierowców i kierowców zawodowych jest oczywiste, że
przekręcenie kluczyka w stacyjce lub wciśnięcie "START ENGINE" musi być
poprzedzone przygotowaniem. Przygotowanie do jazdy ma wiele aspektów i
dotyczy zarówno samochodu jak i kierowcy oraz pasażerów. W transporcie
towarowym przygotować trzeba także ładunek.

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 3563363        Nauka jazdy Puławy, kursy nauki jazdy SOLO Gerard Osiak doszkalanie kierowców | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez abcinfo.eu strony www AbcinfoCMS