Nauka jazdy - szkolenie kierowców
» Nauka Jazdy SOLO 
     www.solo.entro.pl
» Testy 
» Nauka - parkowanie 
» Bezpiecznie po mieście 
» Przygotowanie do jazdy 
» nowy kurs 30 października 
» Puławy mapa drogowa 

nauka jazdy

nauka jazdy

 
Nauka jazdy - szkolenie kierowców
1- KURS PODSTAWOWY - 1200 ZŁOTYCH - 30 GODZIN PRAKTYKI + WYKLADY MOŻESZ ZDAWAĆ JUŻ NA MOIM SAMOCHODZIE WYPOSAŻONYM W KAMERY,WTEDY WSZYSTKO BĘDZIE ŁATWIEJSZE-NA TYM CO UCZYSZ SIĘ PRZEZ 30 GODZIN SOLO-GERARD OSIAK to ośrodek szkolenia kierowców, gwarantujący wysoki poziom i wysoką jakość szkolenia. Nasi kursanci osiągają znakomite wyniki w nauce dynamicznej, płynnej a przede wszystkim bezpiecznej jazdy samochodem.

Przygotowujemy indywidualnie do egzaminów z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej gwarantując łatwe przyswajanie wiedzy oraz zdobycie w dobrym czasie umiejętności prowadzenia pojazdu oraz bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Zwracamy uwagę na szczegóły i równocześnie gwarantujemy komfort nauki. Początkowo uczymy jazdy na placu manewrowym, a następnie w mieście Puławy, na Górze Puławskiej, w okolicy Osin czy Kazimierza Dolnego. Nasi kursanci uczą się jeździć zarówno w mieście jak i poza miastem na terenie niezabudowanym.

Po zakończonym kursie teorii odbywa się ze mną praktyczna nauka jazdy, w skład której wchodzą:

  • czynności kontrolno obsługowe
  • nauka jazdy po placu manewrowym
  • jazda po łuku i ruszanie na wzniesieniu z hamulca awaryjnego
  •  jazda miejska

W szczególności prowadzimy intensywne ćwiczenia na rondach i zwykłych skrzyżowaniach, parkowania (skośne,prostopadłe tyłem i przodem,równoległe), naukę zawracania, zmiany pasów ruchu, włączanie się do ruchu, rozwijanie umiejętnej oceny sytuacji przy podjeździe do skrzyżowań, sztuka obserwacji całego otoczenia na drodze-zatem wszystko to co niezbędne, by bezpiecznie prowadzić pojazd.

Całość szkolenia charakteryzuje profesjonalizm z mojej strony i przede wszystkim zrozumienie wszelkich obaw kandydatów na kierowców przy przystępowaniu do kursu, co jest nieodłącznym elementem psychologicznym w całym procesie nauki jazdy samochodem.

Nauka jazdy, zdobywanie uprawnień do prowadzenia pojazdów nawet w kategorii samochodów osobowych do 3,5tony nie jest łatwe. Najpierw przyszły kierowca musi podjąć decyzję, że chce prowadzić pojazdy mechaniczne po publicznych drogach. Zważywszy na to, że polskie drogi są w kiepskim stanie, remontowane, i mało przejezdne decyzja taka jest ważka. Kierowca jeżdżący po naszych drogach jest stale narażony na niebezpieczeństwa związane z uciążliwościami słabej infrastruktury drogowej oraz złych przyzwyczajeń innych kierowców. Nie wystarczy bowiem dobrze przeprowadzony kurs na prawo jazdy zakończony pozytywnym egzaminem.

Wcześniejsze, perfekcyjne przygotowanie do egzaminu, tak jak np. nauka jazdy w Puławach lub inne kursy na prawo jazdy. O tym jak trudna jest jazda samochodem po "zapchanych" drogach kierujący przekonują się już po otrzymaniu prawka.
http://www.solo.entro.pl/

nauka jazdy
 

Nauka jazdy, zdobywan..

Nauka jazdy, zdobywanie uprawnień do prowadzenia pojazdów nawet w kategorii samochodów osobowych do 3,5tony nie jest łatwe. Najpierw przyszły kierowca musi podjąć decyzję, że chce prowadzić pojazdy mechaniczne po publicznych drogach.

..zobacz więcej   

SOLO-GERARD OSIAK to ..

SOLO-GERARD OSIAK to ośrodek szkolenia kierowców, gwarantujący wysoki poziom i wysoką jakość szkolenia.
Nasi kursanci osiągają znakomite wyniki w nauce dynamicznej, płynnej a przede wszystkim bezpiecznej jazdy samochodem.

Przygotowujemy indywidualnie do egzaminów z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej gwarantując łatwe przyswajanie wiedzy

..zobacz więcej   

Dla doświadczonych ki..

Dla doświadczonych kierowców i kierowców zawodowych jest oczywiste, że
przekręcenie kluczyka w stacyjce lub wciśnięcie "START ENGINE" musi być
poprzedzone przygotowaniem. Przygotowanie do jazdy ma wiele aspektów i
dotyczy zarówno samochodu jak i kierowcy oraz pasażerów. W transporcie
towarowym przygotować trzeba także ładunek.

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 3563359        Nauka jazdy Puławy, kursy nauki jazdy SOLO Gerard Osiak doszkalanie kierowców | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez abcinfo.eu strony www AbcinfoCMS